O FIRMIE

KG Construction Sp. z o.o.

Jest nowoczesną, rodzinną prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji tworzenia i zamiłowania do nowoczesnych technologii. Firmę tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle ciężkim a przeprowadzane przez nas analizy rynku pozwalają nam na elastyczne reagowanie na jego potrzeby. Aby opracować optymalną kosztowo ofertę dla naszego klienta oferujemy opracowywanie projektów, analiz, i doradztwo techniczne w zakresie optymalizacji procesów technologicznych jak i zastosowanych materiałów.

Oferujemy realizację projektów pod klucz: od zaprojektowania po dostawy i uruchomienie, usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne.
Współpracując zarówno z firmami polskimi jak i zagranicznymi, stale wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem własnym i eksploatacyjnym naszych partnerów.

Realizacje:

Wdrażamy nowe technologie i materiały oferując produkty o najwyższym standardzie jakościowym. Stale poszukujemy nowych technologii wytwarzania jak i materiałów aby spełnić oczekiwania klienta w zakresie optymalizacji kosztów przy założeniu maksymalizacji trwałości i wydajności realizowanych projektów i dostaw.

Główne obszary działania firmy to projekty budowlane i rewitalizacyjne realizowane w przemyśle ciężkim i budownictwie, oraz odnawialne źródła energii i ich wykorzystanie poprzez tworzenie konstrukcji urządzeń i instalacji do ich pozyskania w sposób zapewniający maksymalizację efektywności i trwałości instalacji zapewniając minimalizację śladu węglowego niezbędnego do ich wytworzenia.


Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą pasją i doświadczeniem.
Zapraszamy do współpracy
Zarząd KG Construction Sp. z o.o.