SYSTEMY KLIMTYZACJI
DLA DOMÓW I MAŁYCH BIUR

Misją Hisense jest, aby każdy oferowany produkt stwarzał u naszych Klientów doskonały klimat, spełniający ich oczekiwania.

Do najważniejszych elementów strategii Hisense należą:

  • Jakość
  • Technologia
  • Wydajność
  • Odpowiedzialność.

Eleganckie wzornictwo urządzeń, najwyższej jakości podzespoły, doskonała wydajność i pewność działania, współpraca z zaufanymi partnerami handlowymi – w żadnym z tych aspektów Hisense nie uznaje kompromisów.
Hisense to gwarancja technologicznej innowacyjności.

Prosta i niezawodna obsługa  poprzez sieć Wi-Fi

Będąc w domu lub poza nim użytkownik może w wygodny sposób sterować pracą urządzenia za pośrednictwem swojego smartfona. Dzięki temu można odpowiednio wcześnie stworzyć komfortowe warunki przed powrotem do domu lub na odległość zadbać o swoje zwierzęta domowe.

 

Inteligentne sterowanie w dowolnym miejscu i czasie

Aplikacja HiSmart Life zapewnia wygodną i inteligentną obsługę Twojego klimatyzatora. Z jej pomocą możesz wyświetlać informacje o bieżącym statusie urządzenia i sterować nim w dowolnym miejscu i czasie. Czytelny i przyjazny interfejs oprócz typowych funkcji pilota zdalnego sterowania oferuje również inteligentne funkcje, takie jak diagnostyka, przesyłanie komunikatów o usterkach, nastawy programatora i wiele innych. Aplikacja dostępna jest na Google Play (dla użytkowników Android) i na App Store (dla użytkowników Apple).